ALTO Architecture & Interiors | HİZMETLER
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
Mimari Hizmetler

İnsanı çevreleyen hacimleri yeni deneyimlere dönüştürmek, daha güvenli, daha konforlu, daha özgür ve daha özgün mekanlar yaratmak, kamusal ve özel alanlarda sadece bir yapı üretmekten çok onu çevresiyle anlamlı kılan ve kullanıcısının yaşamına anlam katan özellikli eserler vermek öncelikli amacımız. Bu süreçte ihtiyaç duyacağınız tüm danışmanlık, tasarım, projelendirme ve resmi kurumlar ile yapılacak görüşmelerin süreçlerini yürüterek size eksiksiz hizmet veriyoruz.

İçmimari Hizmetler

Yaşamımızın mekanlar ile olan güçlü bağını göz ardı etmeyen, sadece stil sahibi değil, aynı zamanda yaratıcı detaylar ile hayatınızın kalitesini arttıran, eğlenceli, yenilikçi, huzurlu, akıcı mekanlar yaratıyoruz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizi anlayan ve size özel mekanlar yaratmak için memnuniyet ve özveriyle çalışıyoruz. Hayallerinizdeki mekanları yaratırken, konseptlerin belirlenmesi, malzeme seçimlerinin yapılması, fonsiyonların çözümlenmesi, projelendirme, bilgisayar destekli gerçekçi görselleştirme ve üretime yönelik detay projelerin hazırlanması konusunda eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmetler

Kurumsal danışmanlık hizmetleri, özellikle turizm ve sağlık sektöründe yerel ve global pazarda hedefi güçlü ve yenilikçi markalar yaratmak veya markalarına güç katmak, kaliteli hizmet ve deneyimi müşterilerine sunmak isteyen kuruluşlara sunduğumuz kapsamlı iş birliği süreçlerini içerir. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda, kurumsal yapınıza uygun çözümler ile konusuyla ilişkili her türlü teknik ve kreatif  profesyoneller ve firmalar ile işbirliği yaparak konsept – marka danışmanlığı, proje danışmanlığı, emlak danışmanlığı, fizibilite, uygulama danışmanlık ve kontrolörlüğü konularında detaylı hizmetler sunuyoruz.

Uygulama Hizmetleri

Sadece tasarım ve projelendirme süreçlerinde değil, aynı zamanda onları hayata geçirirken de sizinleyiz. Alanında deneyimli ustalarımız ve çözüm ortaklarımız ile kaba yapı, ince yapı, mekanik, elektrik, aydınlatma ürün ve üretimleri, mobilya ürünleri ve her türlü özel imalatlar konusunda size en uygun koşullarda eksiksiz hizmet veriyoruz.